آموزش

استراتژی قیمت گذاری دیزل ژنراتورکارکرده

انواع دیزل ژنراتور دست دوم، از نظر گروه باتاب آذرخش فرتاک

شاید براتون این سوال پیش بیاید که دیزل ژنراتور های دست دوم به جز کارکرده بودنشان مگر تفاوت دیگری نیز با هم دارند؟ بله

در مقاله ی خرید دیزل ژنراتور نو و یا کارکرده؟  به این مسئله که مناسب ترین دیزل ژنراتور از نظر کارکرد پیشین برای شما عزیزان چیست؟! توضیح مختصری داده شد، اما در این مقاله می خواهیم به طور مفصل درباره مزایا و معایب هر کدام از انواع دیزل ژنراتورکارکرده بپردازیم، شاید دیزل ژنراتور کارکرده مورد نیاز شما قیمت کمتری دارد!!!!!!!!!!!

بخش بازرگانی ما برای قیمت گذاری منصفانه تر، دیزل ژنراتور های دست دوم را به سه دسته زیر تقسیم می کنند :

  1. دیزل ژنراتور های اضصراری یا امرجنسی ( (Emergency

این دسته بهترین نوع از انواع دیزل ژنراتور دست دوم برای خرید می باشند، چون در پروژه ای که در آن قرار داشتند به صورت آماده به کار و تنها برای مواقع اضطراری مورد استفاده قرار گرفته اند، همین دلیل برای ما کافیست تا بتوانیم در خصوص کم کارکرد بودن و سلامت دستگاه اطمینان کافی را داشته باشیم مگر در شرایط خاص.

  1. دیزل ژنراتور های اضافی

این دسته یکی از انواع جدید دیزل ژنراتور های دست دوم به حساب می آیند و دلیل اینکه ما آن ها را به عنوان یک دسته معرفی میکنیم این است که مدت زیادی را در انبار مانده اند یا بیشتر از نیاز پروژه خریداری شده بودند و مورداستفاده قرار نگرفته‌ اند، پس بله درست حدس زدید کاملا صفر به شمار می آیند.

اصولا دیزل ژنراتور های اضافی به عنوان مازاد با قیمتی پایین تر از عرف بازار به فروش می رسند و در صورتیکه بتوانید یکی از این دستگاه‌ها را پیدا کنید و با قیمت خوبی بخرید، معامله هوشمندانه ‌ای انجام داده اید.

پس چرا این دسته جزء بهترین دسته برای خرید دیزل ژنراتور های دست دوم نمی باشد؟

چون، در بیشتر موارد قیمت این دستگاه‌ ها بدلیل کم کارکرد بودن آن ها خیلی به قیمت محصول نو نزدیک هستند و هدف اصلی از خرید دیزل ژنراتور دست دوم، اختلاف قیمت آن با دستگاه نو می باشد، پس بهتر است زیاد سراغش نروید.

  1. دیزل ژنراتور هایبازسازی ‌شده

این دسته از شبیه ترین انواع دیزل ژنراتور های دست دوم به دستگاه نو آن می باشند که می‌توانند موجب صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌ های پروژه شما شوند.

برای انتخاب موتور از این دسته تنها به یک شرکت متخصص در امر اورهال و یا تعمیر تخصصی نیاز دارید تا اصطلاحا موتور را برای شما خورد کرده و از نو بازسازی کنند.

تنها عیب این دسته برای کسانیکه تخصصی در زمینه دیزل ژنراتور ها ندارند ممکن است در دسترس نبودن تامین کننده قابل اعتماد و یا متخصص در بحث اورهال باشد.

گروه باتاب آذرخش فرتاک کارو با سابقه ای طولانی در بحث تعمیرات تخصصی و اورهال انواع دیزل ژنراتور، مشتاق خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.